Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie
Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie

Ogólnopolska Karta Seniora

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia do progtramu dołączają nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS).

Już 500 tys. seniorów jest posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora!

Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 200 gminach/miastach, które przystąpiły do Programu Gmina Przyjazna Seniorom, współfinansując wydanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora swoim mieszkańcom.

 

Jeżeli nie jesteście Państwo mieszkańcami poniższych miast/gmin, a chcielibyście się stać posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora i z niej korzystać możecie Państwo zachęcić władze Waszej gminy do przystąpienia do programu Gmina Przyjazna Seniorom lub wyślijcie na adres redakcji Głosu Seniora wypełniony formularz z potwierdzeniem zapłaty. 

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 24 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. Środki na jego prowadzenie pozyskiwane są od gmin partnerskich, sponsorów i z darowizn.

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek oraz zachęcać swój samorząd do wydania z nami lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora.


Informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2022 roku został zmieniony regulamin Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Najważniejsza zmiana dotyczy okresu ważności karty oraz opłatę za jej wyrobienie

Koszt Ogólnopolskiej Karty Seniora na okres:

  • 1 roku wynosi 35 złotych
  • 2 lat wynosi 50 złotych

Wysyłka karty jest darmowa na terenie Polski.

Zapraszamy samorządy do współpracy w ramach Programu Gmina Przyjazna Seniorom. Mieszkańców Gmin Przyjaznych Seniorom zapraszamy do odbioru Ogólnopolskiej Karty Seniora w swoim samorządzie. Karta na terenie Gmin Przyjaznym Seniorom jest bezpłatna.


Kontakt w sprawie wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora:

tel. 12 429 37 28

e-mail: poczta@manko.pl

Gdzie skorzystać z Karty? kliknij tutaj

Formularz zgłoszenia dla uczestników Programu „Ogólnopolska Karta Seniora” kiknij tutaj

Więcej informacji: https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny